نکته بحرین روسیه اسلامی همایش بین المللی

نکته: بحرین روسیه اسلامی همایش بین المللی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به‌عنوان توریست به روسیه نمی‌رویم / کی‌روش

سرمربی کشور عزیزمان ایران در گفت‌وگو با ساکرنت تاکید کرد کشور عزیزمان ایران به عنوان توریست به جام جهانی نخواهد رفت.

به‌عنوان توریست به روسیه نمی‌رویم / کی‌روش

کی روش: به عنوان توریست به روسیه نمی رویم

عبارات مهم : ایران

سرمربی کشور عزیزمان ایران در گفت وگو با ساکرنت تاکید کرد کشور عزیزمان ایران به عنوان توریست به جام جهانی نخواهد رفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران موفق شده است است جهت پنجمین بار جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد.

به‌عنوان توریست به روسیه نمی‌رویم / کی‌روش

کارلوس کی روش چند روز بعد از این افزایش تاریخی در گفت وگو ساکرنت، گفت : جو ورزشگاه در شب بازی با ازبکستان فوق العاده عالی بود. ما تلاش کردیم تا فقط به جام جهانی فکر نکنیم. ما فقط می خواستیم تا روی بازی با ازبکستان تمرکز کنیم و بازی را ببریم و سه امتیاز این بازی را کسب کنیم. شکی نبود که تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران عالی ترین تیم زمین بود و فقط ما می خواستیم که پیروز این مسابقه شویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در ادامه اضافه کرد: صادقانه باید این را بگویم که دو مسابقه در آسیا وجود دارد. یکی بحث آماری است و دیگری بازی های بین تیم ها. از نظر آماری نشان داده شده است است که تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تیم اول آسیا است و شکی در این باره نیست. ما هنوز شکست نخورده ایم و دروازه مان باز نشده هست، ولی در مجموع از سطح بین المللی عقب هستیم. من اعتقاد دارم که کره و ژاپن یک قدم از ما جلوتر هستند. آن ها تجربیات بیش تری در فوتبال دارند و به همین خاطر به استانداردهای روز اروپا نزدیک تر هستند.

سرمربی کشور عزیزمان ایران در گفت‌وگو با ساکرنت تاکید کرد کشور عزیزمان ایران به عنوان توریست به جام جهانی نخواهد رفت.

این فاصله چیزی است که ما باید در مراحل آماده سازی آن را کم کنیم. آمادگی اصل هم جهت تیم ملی هست. یک سال پیش روی ما تا جام جهانی هست. ما در گذشته جهت برپایی اردوهای تمرینی و بازی های دوستانه مسئله داشتیم و با حسرت تیم های آسیایی که با تیم های بزرگ بازی می کردند را می دیدیم. با این حال ما جهت افزایش مصمم بودیم و به نشانه مان نیز رسیدیم. توضیح ما جهت دنیا سخت هست، چون خیلی سخت به دنبال بازی دوستانه و اردوهای تمرینی هستیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در ادامه صحبت هایش، اظهار کرد: جهت افزایش از گروه مان در جام جهانی به حمایت مالی خوبی نیاز داریم تا بتوانیم بازی های دوستانه ای را برگزار کنیم. اگر ما این حمایت ها را نداشته باشیم در جا زده ایم و این چیزی نیست که هواداران ایرانی آن را انتظار دارند. در حال حاضر زمانی است که تیم ملی فوتبال جهت مردم کشور عزیزمان ایران همه کار را انجام دهد. مردم علاقه زیادی به فوتبال دارند. ما در پرتغال همین کار را انجام داده ایم. در آن جا وقت را نمی گذاریم تا بازیکن خوب تربیت بدنی کنیم. این چیزی است که کشور عزیزمان ایران کم دارد یعنی یک برنامه جامع با ساختار و حمایت های افراد.

کارلوس کی روش هم چنین ادامه داد: ما در کشور عزیزمان ایران تیمی ساختیم که ۲۶ بازیکن آماده دارد و حتی بیش از این ها. من سه دروازه بان خوب دارم، سه مدافع خوب هم در اختیار دارم و همین طور بگیرید تا پایان. در جام جهانی بعدی بازی به بازی می توانم به بازیکنانم استراحت بدهم تا آن ها را سر حال داشته باشم. ما بازیکنان خیلی خوبی در تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران داریم. من هیچ وقت در طول زندگی ام ندیده ام که بازیکنان این قدر جهت تیم فداکاری کنند.

به‌عنوان توریست به روسیه نمی‌رویم / کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در آخر گفت : نشانه و آرزوی من این است که به دور حذفی جام جهانی روسیه برسیم و جهت این منظور نیز تلاش خواهیم کرد. به هیچ وجه نباید از حضور در مرحله گروهی راضی باشیم. باید جاه طلب باشیم و بزرگ فکر کنیم. ما به عنوان توریست به روسیه گام نخواهیم گذاشت.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | افزایش | سرمربی | ایرانی | توریست | فوتبال | جام جهانی | سرمربی تیم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs